Про школу / Їдальня

Їдальня

У нашій школі є затишна їдальня, яка стала улюбленим місцем для усіх учнів. Їдальня укомплектована необхідним устаткуванням, зроблений сучасний ремонт, придбані нові столи, стільці та посуд. Гарячим харчуванням охоплені всі учні 1-4 класів, діти - сироти та діти з малозабезпечених сімей. Учні 5-11 класів обідають за кошти батьків.

Медична сестра систематично слідкує за якістю продуктів, дотриманням  умов і термінів їх зберігання.

Харчування учнів проводиться по розкладу, який відповідає віковим особливостям та навантаженню кожного класу. Меню, запропоноване в шкільній їдальні, відрізняється різноманітністю страв і містить увесь необхідний вміст продуктів для дитячого харчування.

Шеф-повар нашої шкільної їдальні Хвалібота Надія Миколаївна готує дуже смачні страви. Випічка, приготовлена її руками, дуже швидко зникає з прилавку. Фірмові піци і булочки згадують всі випускники школи і часто заходять в їдальню, щоб ще раз подякувати її працівникам.