Про школу / Сторінка з історії школи

Сторінка з історії школи

Історія школи №7 розпочалася у 1958 році, через рік після народження міста. Тут була офіційно відкрита семирічна школа. Директором школи Великомостовський відділ освіти 15.06.1958 року призначив Баглаєвича Степана Михайловича. Вона стала восьмирічною з 1961 р. – Соснівською середньою, а з 1968 р. – Червоноградською школою №7. Спочатку школа працювала в дерев’яному будиночку барачного типу, потім восьмирічна школа була переведена в житловий будинок по вулиці Галицькій. Соснівські учні 9-11 класів продовжували доїжджати на навчання до Сілецької середньої школи Сокальського району за 4 км від Соснівки. Директору закладу Баглаєвичу С.М. прийшлося докласти багато зусиль, щоб отримати згоду на будівництво загальноосвітньої школи на 920 місць. Збудована вона була за 9 місяців і здана в експлуатацію у серпні 1951 року.