Наша гордість / Конкурси

Конкурси

Вітаємо учня 10 класу ЧЗШ №7 ЖИДАЧИНА АНДРІЯ, який виборов І місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з психології у м.Сокаль (21.01.2016 р.). Тема його роботи - "Психологічний аналіз сновидінь підлітків". Науковий керівник - Горбань Ірина Степанівна - асистент кафедри психології Львівського Національного Університету ім. Івана Франка. Андрій успішно здав тести з біології і блискуче захистив свій проект, продемонструвавши ерудицію, критичне мислення, здатність до наукового аналізу фактів і результатів проведеного психологічного експерименту. Практичне значення його проекту - у дослідженні і кращому розумінні психології поведінки тінейджерів у сучасних умовах глобального світу. ПИШАЄМОСЬ НАШИМ УЧНЕМ І БАЖАЄМО ЙОМУ НОВИХ УСПІХІВ НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ!

ВІТАЄМО КОНОНЧУК НАДІЮ, ученицю 10 класу ЧЗШ №7, з переконливою перемогою у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт - І Місце - (науковий керівник Микула І.П.). Надія продемонструвала міцні знання з предмету "Англійська мова", грамотно провела наукове дослідження проблеми впливу глобалізації на лінгвополітичні процеси у сучасному світі, а також блискуче захистила свій проект англійською мовою. На разі учениця готується поділитися своїм досвідом на обласному рівні. Бажаємо їй нових звершень! ТАК ТРИМАТИ, НАДІЄ!