Семінар учителів математики

19 жовтня на базі нашої школи відбувся семінар учителів математики з теми: «Квест-технологія,як засіб зацікавлення учнів до вивчення математики».
Учасників семінару привітала директор школи І.Я Мокрій.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Н.В.Пастухова представила проект-презентацію щодо теми семінару.
Учасники семінару ознайомилися з математичними квестами, відео матеріалами,які використовує у своїй роботі вчитель математики – О.І.Романчук. Голова МО О.І.Осіпова провела майстер клас з використання веб-квестів на уроках математики. Психологічний тренінг було запропоновано психологом школи Л.Б.Цінцірук.І кульмінаційним моментом було музичне вітання від ансамблю "Домінанта" піснею "Сто відсотків щастя" Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаючи вчителів на нові звершення та здобутки в роботі.

←Повернутися